Kriptovaliutų keityklos

Kriptovaliutų keityklą yra internetinė platforma kurioje gali iškeisti vieną kriptovaliutą kita arba iškeisti savo tradicinius piniginius vienetus (euras/doleris/svaras ir t.t ) į norimą kriptovaliutą. Paprastai tariant viskas vyksta taip kaip ir įprastoje keitykloje kai keiti eurus į dolerius arba svarus į eurus ir panašiai.

Kaip viskas vyksta ?

Pirmoje eilėje keityklų yra labai dauk ir reikia nuspręsti kuria naudositės , nes ne kiekviena keitykla turi visas kriptovaliutas ir nekiekviena turi galimybes jums iškeisti iš tradicinių piniginių vienetų (euras/doleris ir t.t) į kriptovaliutas. Tai šiame straipsnyje išvardinsiu kelias pagrindines , kurias naudojuosi pats.

Pirmoji ir populiariausia yra „Binance“ , ji turi šiuo metu apie 300 kriptovaliutų kurias gali pirkti ir parduoti pagal bitcoin kursą. Taipogi joje yra galimas pirkimas tiesiogiai su kortele šias kriptovaliutas : BTC/XRP/ETH/LTC/BCHABC

Tačiau dažniausiai žmonės prekiauja arba tiesiog perka bitcoino kursu kitas kriptovaliutas . Šiame pavizdyje pirksime kriptovaliutą „Komodo“ už „Bitcoin“ kriptovaliutą.

Išsirenkame kurią kriptovaliutą norime pirkti, kas mūsų atveju yra „Komodo“ ir naudosimės keitykla „Binance„.

Čia yra visos kriptovaliutos prekiaujamos pagal Bitcoin kursą.
Kriptovaliutos kuria yra prekiaujama puslapis.
Perkame kriptovaliutą.
Mūsų pirkimo sandorio rezultatai.

Kitos kriptovaliutų keityklos

Kita viena iš paprastesnių ir patogesnių yra „Bitpanda“ , kurioje galite taipogi įsigyti kriptovaliutas už tradicines mūsų valiutas . Šiuo metu čia yra 25 kriptovaliutas kurias galite įsigyti.

Toliau yra „Spectrocoin“ keitykla , kurioje galite naudotis ir lietuvių kalba.
Šioje keitykloje yra 6 kriptovaliutos ,kurias galite įsigyti. Tačiau didžiausias pliusas yra tas , kad galite viską konvertuoti atgal į tradicinę valiutą ir persivesti atgal į savo banką, kas yra labai reta kriptovaliutų keitykloms.

Čia rasite visas likusias kriptovaliutų keityklas : „Coinmarketcap

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *