Ekspertai: SEC vis dar analizuoja Bitcoin’o ETF

Jungtinių Amerikos Valstijų vertybinių popierių ir biržos komisija (SEC) vis dar analizuoja ir renka informaciją apie kriptovaliutos biržos prekybos fondą (ETF).

ETF vadovaujančios institucijos vykdantysis direktorius Dave Nadig išsakė savo nuomonę šiuo klausimu per ETF Edge renginį. Nadig teigė:

„Aišku, kad SEC vis dar yra informacijos rinkimo režime. […] Techniniu požiūriu yra laiko terminas, tačiau sąžiningai, kiek girdime dabar, jie [SEC] gali daryti tai, ko nori, jie gali vilkinti šį procesą, tiek kiek jiems yra patogu.

Nors Nadigas teigė, kad ETF galiausiai patvirtinimas bus priimtas, jis mano, kad laiko klausimas nėra išvengiamas, ir visas procesas gali užtrukti mažiausiai ketvirtį. Jis pridūrė, kad reguliuotojai jausis vis saugiau ir patogiau augant ir tobulėjant pačiai rinkai.

Kiek anksčiau šiandien SEC paskelbė, kad atideda savo sprendimą dėl siūlomo „VanEck“ kriptovaliutos ETF, nes renka daugiau informacijos iš visuomenės. Kaip jau buvo pranešta anksčiau, SEC taip pat atmetė sprendimą dėl „Bitwise“ ETF patvirtinimo arba nepatvirtinimo ir paprašė suinteresuotųjų šalių pateikti komentarus tam tikrais klausimais.

Praėjusių metų gruodį SEC komisaras Hester Peirce, bendruommenės dar vadinamas Krypto Mama, nesutiko su SEC sprendimu atmesti Cameron ir Tyler Winklevoss siūlomą bitcoin ETF, ir teigė, kad kriptovaliutos ar bitcoin ETF“ yra „tikrai įmanomas”, bet ne anksčiau kaip metų laikotarpyje.

Gegužės pradžioje, buvęs Prekių biržos Prekybos komisijos (CFTC) pirmininkas Gary Gensler sakė, kad kriptovaliutų rinkai klestėti ir potencialiai augti, investuotojai turi prižiūrėti ir investuotojų, ir vartotojų apsaugą, įtvirtintą įstatyme rinkos manipuliavimo atveju ar privačių fondų praradime.

Straipsnio vertimas priklauso : Decentralizuota.lt
Straipsnio šaltinis : Nuoroda į Orginalų straipsnį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *