Nepaisant pauzės kriptovaliutos ralyje, milijardierius tikisi, kad „Bitcoin“ bus vertas 250,000 JAV dolerių

(BTC) per pastarąsias 24 valandas sumažėjo 4%, o per dieną sumažėjo iki 7 600 JAV dolerių, tačiau daugelis analitikų ir investuotojų vis dar yra optimistiški. Tai, kad BTC krito iki 6 100 JAV dolerių ir po to antrą kartą kilo 8 000 JAV dolerių, daugelio manymu buvo teigiamas faktas, nes parodo, kas valdo kriptovaliutos ratą.

Vienas gerai žinomas investuotojas teigia, kad tai tik pradžia. Neseniai jis tvirtino, kad „Bitcoin“ kilimo ir kritimo procesas yra daug ilgesnis nei tikimasi ir kad BTC gali lengvai pasiekti šešių skaitmenų vertę per intervalą.

Bitcoin lenktynės tik prasideda

Tim Draper, garsus rizikos kapitalistas, žinomas kaip „įžeidžiantis“ violetinis „Bitcoin“ kaklaraištis, neseniai dienraščiui The Street teigė, kad dabar yra optimalus laikas įsigyti Bitcoin. Komentuodamas savo ilgalaikius šios srities lūkesčius, investuotojas nuslėpė, kad gali būti protinga „nusipirkti kritimą [arba] kilimą“, sakydamas, kad tai, ar jūsų BTC kaina dabar yra 5 000 arba 10 000 JAV dolerių praėjus keleriems metams visiškai nebus svarbu.

Toliau jis teigia, kad iki 2022m., gal 2023m., tikimasi, kad vienas BTC bus vertinamas 250,000 JAV dolerių, paaiškindamas savo prognozę kaip rinkos dalies, kurią Bitcoin gaus kaip perspektyvią valiutą ir skaitmeninę vertę, vertinimą.

Tai toli gražu ne pirmas kartas, kai jis minėjo tokią aukštą prognozę. Kalbėdamas su CoinTelegraph, tvirtas permabulius pažymėjo, kad 2018 m. pardavimai nuo 20 000 JAV dolerių iki  3,150 JAV dolerių buvo tiesiog „svyravimas“, nes judėjimas buvo katalizuojamas manipuliatoriais, norinčiais greitai pasipelnyti. Paaiškindamas, kodėl logiška pirkti kriptovaliutą, Draper teigia:

“Visi laikai yra geri laikai patekti į kriptovaliutos rinką. Jei galvojate apie ateitį, jūs ieškosite ir sakysite: „tai yra tik geresnė valiuta“, todėl tai tik laiko klausimas, kol pasaulis ją priims. [Tai atsitiks], kai viskas, ką galiu padaryti su fiat, galėsiu padaryti su Bitcoin.”

Iš tiesų, daugelis išreiškė, kad paprastas „Bitcoin“ kaip skaitmeninės valiutos priėmimas, galbūt ateities pinigais, yra ilgalaikis augimas. Prieš keturis mėnesius mokslininkas Filbas Filbas pareiškė, kad jei Bitcoin tiekimo grafikas, BTC priėmimo tarifai, jo dalis pasauliniuose finansiniuose sandoriuose ir pasaulinė skola toliau tęs savo išsamų modelį, BTC iki 2022m. gali pasiekti 250,00 JAV dolerių, kaip ir sako Draperio prognozė.

Tada jis pridūrė, kad Bitcoin tikroji vertė (tuo metu) buvo 5500 JAV dolerių, o tai reiškia, kad neatidėliotina rinka buvo nepakankamai vertinama kaip turtas.

Kaip viskas baigsis kriptovaliutai?

Kas bus po to, kai Bitcoin pasieks  250,000 JAV dolerių? Labai ilgai, kaip ir per ateinančius dešimtmečius, Draperis tikisi, kad visų skaitmeninių išteklių vertė pradės judėti 100 trilijonų dolerių hegemonijoje, vyriausybės išleistose lėšose. Nors įprastiniai pinigai sudaro didžiąją pasaulio kapitalo srautų dalį, Draper teigia, kad tokių „neturtingų“ valiutų naudojimas yra nelogiškas, nurodant jų valdomumą, skaidrumo stoką ir subjektyvumą politiniais ir socialiniais užgauliais kasdienėje aplinkoje.

Su ryškiausiais kūrėjais, inžinieriais ir akademikais, dirbančiais skaitmeninio turto srityje, „Blockchain Capital“, Spencer Bogart pritaria Draper nuomonei, kad laikui bėgant gali atsirasti kapitalo srautas iš fiat į kripto. Jis priduria:

“Manau, kad tam tikru laikotarpiu kriptovaliutos užtemdys fiat valiutas. Tai būtų 1000 kartų daugiau nei turime dabar.”

Vėliau Draperis pažymėjo, kad per penkerius metus, kai vartotojai lankysis „Starbucks“ kavinėje, ir naudosis „fiat“ valiuta, baristos juoksis. Jis užtikrintai teigia, kad Bitcoin ir kitos skaitmeninio turinio mainų priemonės bus naudojamos vietoj tradicinių mokėjimo priemonių, tokių kaip JAV dolerių, eurų arba jenos vizos ar Mastercard.

Kas privers BTC išaugti?

Nors prieš tai paminėti komentatoriai yra 100% užtikrinti, kad Bitcoin kortelės pasieks šviežių aukštumų, kas galėtų paskatinti Bitcoin įvedimą kaip valiutą. Darbai šiuo klausimu labai susiję, tačiau daugelis priėjo prie išvados, kad pasiūlos sumažėjimas (perpus), didėjantis susidomėjimas BTC ir kapitalo nutekėjimas iš tradicinių turtų sukels šį embrionų pramonę ir ji taps didžiulė.

Per ankstesnes NewsBTC ataskaitas, kiekybinis analitikas „PlanB“ rašo, kad pinigai iš sidabro, aukso, neigiamų palūkanų normų ekonomikos, autoritarinių ir kapitalo kontrolės šalių, milijardieriai ieško kiekybinio palengvinimo ir instituciniai investuotojai bus tai, kas po 2020 m. lems bitcoin pakilimą iki 55,000 USD. Šias įplaukas gali potencialiai atverti tai, ką daugelis vadina „hiperbitcoinizacija“, o tai reiškia, kad įprasatos valiutos greitai praranda vertę, nes Bitcoin jas papildo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *