Kas yra Kriptovaliuta ?

Kriptovaliuta – tai skaitmeninė, arba virtuali, valiuta leidžianti anonimiškai atlikti internetinius mokėjimus arba tiesiogiai tarp vartotojų, nesinaudojant bankais ar kitais tarpininkais. Kriptovaliutos yra decentralizuotos, neprižiūrimos jokios šalies valdžios institucijų ir nėra leidžiamos centrinių bankų , jų operacijų kodai užšifruojami kriptografijos dėka. Kriptovaliuta atlikus finansinę operaciją, ši operacija įrašoma į tos valiutos „blokų grandinę“ (blockchain). „Blokų grandinė“ yra tarsi kriptovaliutos buhalterinė knyga ,kurioje saugiai kaupiama informacija apie kiekvieną kada nors ta kriptovaliuta atliktą operaciją.

Kaip vyksta pavedimai kriptovaliuta ?
Norint atlikti pavedimą , pradžiai reikia išsirinkit kokia kriptovaliuta atliksite pavedimą , nes kiekviena kriptovaliuta turi savo atskirą blokų grandinę , kurioje vyksta pavedimai iš taško A į tašką B. Mes, renkamės šiame pavizdyje kriptovaliutą „Ethereum“ ir naudosim „multi-kriptovaliutų“ piniginę „Exodus“ , kad pervesti į keityklą „Binance„.

Pagrindinis „Exodus“ piniginės puslapis.
Pasirenkame , kuria kriptovaliuta atliksime pavedimą.

Adresas į kurį siunčiame.

Kiekviena kriptovaliuta turi savo unikalų piniginės adresą , ką noriu pasakyti , kad negalima siūsti pvz.: „Bitcoin“ kriptovaliutą į „Ethereum“ kriptovaliutos adresą , nes kaip ir minėjau kiekviena kriptovaliuta turi savo atskirą blokų grandinę. Ką reiškia , kad jeigu išsiūsite pvz.: „Bitcoin“ kriptovaliutą į „Ethereum“ piniginės adresą , jie tiesiogiai pradings ir nebesusigražinsite, tačiau daugeliu atveju kiekviena kriptovaliutos piniginė identifikuoja neteisingus adresus ir neleidžia atlikti pavedimo.

Taškas B į kurį keliaus mūsų siunčiama kriptovaliuta. Kas mūsų atveju yra „Binance“ (kriptovaliutų keitykla.)

Įvedame adresą į kurį siūsime savo kriptovaliutą.
Pasitkriname ar adresas į kurį siunčiame teisingas ir patvirtiname operaciją.

Pavedimo stebėjimas

Pavedimo informacija.
Visa informacija paspaudus ant pavedimo „ID“
Pavedimo informacija paspaudus ant bloko , kuriame buvo patvirtintas mūsų pavedimas.

Atkeliavimas į tašką B , kas mūsų atveju yra keitykla „Binance„.

Didžiausias kriptovaliutos pranašumas yra tas , kad gali atlikti pavedimą nesvarbu kuri valanda,diena ar vieta iš kurios tu jį atliksi, jis pasieks gavėją nuo kelių sekundžių iki maksimaliai poros valandų. Nes kviena kriptovaliuta turi tai pat ir savo pavedimo greitį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *